>
>
>
>

گروه نمایش آو

موسیقی حرکت دیالوگ

«گروه نمايش آو» در سال 1389 اولین تماشاخانه خصوصی و مستقل را در تهران راه‌اندازی کرد که زادگاه اجراها و ایده های اجرایی گروه شد. آنچه که شاید هویتی تازه و بارور برای تئاتر خصوصی تعریف کرد. «گروه آو» در سال 1388 توسط مهندسين و کارشناسان تحصيلکرده در زمينهاي فني مهندسي، مديريتي و تئاتر بنيانگذاري شد. با تلفيق نگاه و انديشه ی ايشان در زمينه هاي هنری در کنار تجارب مدیریتی و همچنین موففيت هاي پیشین هرکدام از موسسین در زمينه‌ي تئاتر، بينش و رویکرد آويان شکل يافت. منش و شیوه‌ی تئاتري «آو» بر اساس موسيقي، حركت، ديالوگ و انرژی است که در ارتباطی نزديک-مستقيم و مشاركتي با تماشاگر پايه ريزي شده است.

بلاگ

رویدادها، اخبار روز و مهم تئاتر در ایران و جهان رو انتخاب می‌کنیم و با شما در جریان می‌گذاریم تا با درج نظراتتون و تبادل اطلاعاتمون، نگاه  جدیدی به اطراف و پیش‌رو پیدا کنیم.

اخبار

 • پیام روز جهانی تئاتر در سال 2016
  پیام روز جهانی تئاتر در سال 2016

  آیا ما به تئاتر نیاز داریم؟ آناتولی واسیلیو، کارگردان روس و بنیانگذار مدرسه هنرهای دراماتیک مسکو، پیام روز جهانی تئاتر را برای سال 2016 نوشته است:

  بیشتر ...
 • تهران میزبان هفته تئاتر لهستان می شود
  تهران میزبان هفته تئاتر لهستان می شود

  تهران - ایرنا - همزمان با برگزاری هفته تئاتر لهستان در تهران برای نخستین بار نمایش «آن هلی» توسط کمپانی تئاتر زار (ZAR) از کمپانی های بزرگ و شناخته شده تئاتر در عرصه بین الملل به صحنه می رود.

  بیشتر ...
 • صحبت‌های جالب ریکاردو ونوچینی درباره تئاتر و تجربه‌‌ی همکاری اش با گروه نمایش "آو"
  صحبت‌های جالب ریکاردو ونوچینی درباره تئاتر و تجربه‌‌ی همکاری اش با گروه نمایش "آو"

  به گزارش خبرنگار تئاتر ایسنا، ریکاردو ونوچینی، کارگردان، فیلم ساز، مولف، بازیگر و پژوهشگر نمایش ایتالیایی در آخرین شب از پروژه‌ی بینافرهنگی تئاتر ایران و ایتالیا در جمع حاضرین، گفت: از این همه عشق و علاقه‌ای که در این جا به من شد، تشکر می‌کنم و به نظرم همه‌ی این دوستی‌هاست که تئاتر را رقم می‌زند.

  بیشتر ...
 • جمعیت مردمی امام علی (ع) به پروژه ی مشترک تئاتر اجتماعی "ایران و ایتالیا" پیوست
  جمعیت مردمی امام علی (ع) به پروژه ی مشترک تئاتر اجتماعی "ایران و ایتالیا" پیوست

  در روزهای گذشته جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) حمایت معنوی خود را از پروژه‌ی مشترک تئاتر اجتماعی "ایران و ایتالیا 2015" اعلام کرد.

  بیشتر ...

گالری

تماس با ما

از تماس و ارتباط با شما خوشحال خواهیم شد.

info@avtheatre.ir

 • ایران، تهران